czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 10 czerwca 2008
  • wyświetleń: 3823

Dotkliwie pobito 16-latka

Policjanci z komisariatu w Czechowicach-Dziedzicach zatrzymali trzech sprawców w wieku od 21-23 lat, podejrzanych o dotkliwe pobicie 16-latka.

Do zdarzenia doszło w dniu 22 maja br. około godziny 23.30 w Zabrzegu. W drodze powrotnej do domu pokrzywdzony natknął się na grupę młodych mężczyzn, którzy stali pod lokalem. Jeden z nich - 23-letni Michał J. zaczepił nieletniego. Po chwili bez powodu rzucił się na niego z rękoma. Dołączyli do niego pozostali współsprawcy. Dotkliwie pobili i skopali ofiarę po całym ciele. Pokrzywdzony doznał licznych obrażeń ciała, między innymi wstrząśnienia mózgu i złamania nosa. Zdołał dotrzeć do domu, ale obrażenia były na tyle poważne, że konieczna okazała się jego hospitalizacja.

Powiadomieni o zdarzeniu czechowiccy policjanci rozpoczęli poszukiwania brutalnych napastników. Ustalono ich personalia, a wczoraj zatrzymano całą trójkę. Sprawcy trafili do policyjnego aresztu. Za przestępstwo, którego się dopuścili grozi im kara 5 lat pozbawienia wolności. Dziś o ich losie zadecyduje Prokurator Rejonowy w Pszczynie.

KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.