czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 12 czerwca 2008
  • wyświetleń: 3310

Co dalej z przedszkolem?

Według informacji przekazanych przez Urząd Gminy w Bestwinie w budynku dawnego przedszkola w Janowicach miał zostać otwarty ponownie lokal gastronomiczny, nieoficjalnie mówiło się, że miał on funkcjonować od 1 czerwca.

Jak na razie pomieszczenia nadal są puste, nie widać aby miały tam miejsce prace remontowe, wręcz przeciwnie lokal jest w coraz gorszym stanie z uwagi na wybite szyby.Jak udało się dowiedzieć pow=rtalowi janowice.glt.pl, nowy najemca lokalu uiszcza wszystkie opłaty, może zatem otwarcie lokalu nastąpi nieco później.

Na ostatnim zebraniu Rady Sołeckiej padł wniosek o możliwości przeniesienia przedszkola ze szkoły ponownie do tegoż budynku, argumentując ten wniosek zwrócono uwagę na fakt braku miejsc dla przedszkolaków (wymogi przestrzenne) oraz wzrost liczby mieszkańców naszego sołectwa, także tych najmłodszych.

Miejmy nadzieję, że władzom naszej gminy uda się znaleźć dobre rozwiązanie, zgodnie z interesem gminy oraz jej mieszkańców.

janowice.glt.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.