czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 14 czerwca 2008
  • wyświetleń: 5892

Rajd w centrum Czechowic

14 czerwca (sobota) w Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się Kryterium Uliczne 2008. Będzie to impreza samochodowa skierowana do zawodników licencjonowanych, jak i doświadczonych amatorów.

Rajd w centrum Czechowic
Trasa wytyczona na Kryterium Uliczne 2008.


Kryterium będzie składać się z przejazdu zapoznawczego oraz dwukrotnego przejazdu odcinka specjalnego o długości 1,9 km wytyczonego w centrum miasta.

Odcinek specjalny rozgrywany jest na trasie całkowicie zamkniętej dla ruchu kołowego. Zamknięcie ulic nastąpi 14 czerwca w godzinach 8.30 – 12.30. Trasa będzie przebiegała następującymi ulicami lub ich fragmentami: Niepodległości (od ul. Mickiewicza do ronda przy „Starej Gminie”), Krótka, Wesoła, Braci Koźbów, Kościuszki, Ogrodowa oraz Wąska.

Przejazdy zapoznawcze zaplanowano na godz. 9.00, a uroczysty start spod Urzędu Miejskiego na 9.50. Start pierwszego przejazdu Odcinka Specjalnego nastąpi o godz. 9.58, drugi przejazd rozpocznie się o 10.58.

Formularz zgłoszenia oraz regulamin są dostępne na stronie: rajdy.org.pl oraz wrcfan.sck.pl. Oprócz zmagań czysto sportowych będzie można zobaczyć przedstawicieli różnych delegatur Automobilklubu Śląskiego: pojazdy zabytkowe, caravaning, ratowników PZM. Dla kibiców którzy nie będą w stanie przyjechać do Czechowic planowana jest transmisja live w internecie z najciekawszych punktów trasy.

Organizatorzy, którymi są Burmistrz Czechowic-Dziedzic wraz z Automobilklubem Śląskim przy współudziale Stowarzyszenia Nowa Inicjatywa, serdecznie przepraszają wszystkich mieszkańców, którym kryterium sprawi trudności komunikacyjne. Jednocześnie zachęcają do oglądania imprezy i wszystki życzą wielu sportowych emocji.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.