czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 13 czerwca 2008
  • wyświetleń: 934

Turniej Piłki Nożnej Chłopców Klas I-III

W dniu 10.06.2008 roku na boisku KS Bestwinka odbył się Turniej Piłki Nożnej Chłopców Klas I-III zorganizowany przez Uczniowski Klub Sportowy The Best w ramach projektu „ Karol”.

Turniej Piłki Nożnej Chłopców Klas I-III
fot. gminabestwina.info


W zmaganiach uczestniczyły reprezentacje szkół podstawowych z terenu Gminy Bestwina oraz zaproszone drużyny z Kóz, Kobiernic i Mazańcowic. Drużyny rywalizowały systemem „ każdy z każdym”, ogółem rozegrano 21 spotkań. Zwycięzcami turnieju okazała się drużyna reprezentująca Centrum Widowiskowo – Sportowe w Kozach , która zgromadziła 15 pkt i tylko dzięki większej liczbie strzelonych bramek wyprzedziła zespół z Kobiernic. Na trzecim miejscu zmagania ukończyła reprezentacja Szkoły Podstawowej w Bestwince, która w sześciu meczach zgromadziła 10 punktów.

Na zakończenie turnieju wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy oraz słodkie nagrody pocieszenia. Oto końcowa klasyfikacja turnieju:
1. Centrum Widowiskowo – Sportowe Kozy
2. Szkoła Podstawowa w Kobiernicach
3. Szkoła Podstawowa w Bestwince.
4. Szkoła Podstawowa w Bestwinie
5. Szkoła podstawowa w Mazańcowicach
6. Szkoła Podstawowa w Janowicach
7. Szkoła Podstawowa w Kaniowie.

gminabestwina.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.