czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 24 czerwca 2008
  • wyświetleń: 1959

Zaprojektuj swój dom z mojelokum.pl

Artykuł sponsorowany:

Zbudować dom to jedno z trzech zadań przypisanych mężczyźnie, by jego życie można było uznać za spełnione. Może to być inwestycja długotrwała, choć zapewniamy, że teraz będzie jeszcze łatwiejsza.

Zaprojektuj swój dom z mojelokum.pl
Projekty można oglądać w serwisie mojelokum.pl.


Śląski serwis nieruchomości www.mojelokum.pl class=dodaj>mojelokum.pl wraz z firmą KB Projekt - prezentuje projekty domów, gotowe do realizacji. Wystarczy wybrać sobie wymarzony dom i zamówić przez internet.

Każdy projekt, a te są już w cenie od 1400 zł, wykonany jest profesjonalnie i kompleksowo, a wiele doczekało się już realizacji, stąd nie musisz się przejmować, że podczas budowy nagle spotkają Cię nieoczekiwane niespodzianki. Tu wszystko jest "pod klucz".

Wwww.mojelokum.pl/kbprojekt/katalog.php class=dodaj> katalogu znajduje się ponad 700 projektów domów: parterowych, piętrowych, z poddaszem, willi, rezydencji, a nawet dworków i wiele, wiele innych! Dodatkowo w bazie znajdziecie Państwo projekty budynków garaży i obiektów komercyjnych. Wszystko z orientacyjnymi kosztami budowy.

Firma KB Projekt działa już na naszym rynku od 10 lat. Pzez cały okres swego istnienia kreuje i promuje ciekawe pomysły architektoniczne w zakresie projektów domów jednorodzinnych własnego autorstwa.

Proponujemy rozwiązania, które w tradycji architektonicznej zasługują na kontynuację, a zarazem wyznaczamy nowe trendy, tym samym dając inwestorom rozeznanie wśród splątanych ścieżek dzisiejszego rynku.

www.mojelokum.pl/kbprojekt/katalog.php class=dodaj>Katalog projektów - zobacz gotowe projekty domów.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.