Wiadomości
- 7 maja 2026
- 9 maja 2026
- wyświetleń: 5916
Zakończyły się poszukiwania pana Gustawa. Mężczyzna jest cały i zdrowy
Policjanci poinformowali o zakończeniu poszukiwań pana Gustawa, który 6 maja oddalił się z jednego z domów pomocy społecznej w naszym regionie. Mężczyzna jest cały i zdrowy.
Poszukiwania prowadzili policjanci z Komisariatu Policji w Szczyrku. Jak podawali stróże prawa, mężczyzna mógł przebywać w Czechowicach-Dziedzicach.
ZOBACZ TAKŻE
Zakończono poszukiwania 27-letniego mieszkańca Czechowic-Dziedzic
Gorący temat[FOTO] Tragiczny finał poszukiwań zaginionej kobiety i jej syna. Oboje nie żyją
[FOTO] Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego 74-latka. Pomoc przyszła na czas
Gorący temat"Cały czas żyjemy nadzieją". Mija rok od zaginięcia Karoliny Wróbel
Można zostać strażnikiem miejskim. Trwa nabór na wolne stanowisko
13 czerwcaOSP zmierzą się na stadionie MOSiR. Przed nami 44. zawody sportowo-pożarnicze
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









