Wiadomości

  • 1 lipca 2008
  • wyświetleń: 5842

Zabił klienta baru przy Niepodległości

Czechowiccy policjanci ustalają okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło w niedzielę około godziny 21.30 w lokalu przy ulicy Niepodległości w Czechowicach-Dziedzicach.

Pomiędzy dwoma klientami wywiązała się awantura, która ostatecznie przerodziła się w rękoczyny. Mężczyźni pokłócili się o to, których z nich powinien zamknąć drzwi. Jednemu było bowiem zbyt gorąco, drugi natomiast uznał, że w lokalu jest za zimno.

Podczas szamotaniny 47-letni mieszkaniec Czechowic-Dziedzic tak nieszczęśliwie popchnął 53-letniego mieszkańca tego miasta, że pokrzywdzony upadł na podłogę, doznając rozległych obrażeń głowy. W wyniku odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu.

Sprawca został szybko zatrzymany przez policjantów. Badanie alkomatem wykazało, że miał we krwi przeszło 1,6 promila alkoholu. Przewieziono go do policyjnego aresztu.

Za przestępstwo, którego się dopuścił może mu grozić kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.