Wiadomości
- 16 maja 2026
- 17 maja 2026
- wyświetleń: 8484
Nabór na wolne stanowisko w Urzędzie Miejskim. Można składać podania
Burmistrz Czechowic-Dziedzic ogłosił nabór na wolne stanowisko urzędnicze do spraw gospodarki wodnej - podinspektor w Wydziale Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach. Kandydaci spełniający opisane poniżej warunki mogą się zgłaszać do 21 maja.

O stanowisko ubiegać się może osoba, która posiada obywatelstwo polskie, pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych - o stanowisko nie mogą ubiegać się osoby, o których mowa w art. 11 ust. 2 i 3 ustawy o pracownikach samorządowych.
Ponadto kandydat musi posiadać stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na tym stanowisku, nie być skazanym prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane, z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, a także cieszyć się nieposzlakowaną opinią.
Wśród pozostałych wymagań jest wykształcenie wyższe o kierunku ochrona środowiska, inżynieria środowiska, geografia i kształtowanie środowiska, hydrologia, melioracje wodne, ekologia i ochrona wód, gospodarka wodno-ściekowa, rolnictwo, biologia, administracja, doświadczenie zawodowe minimum 1 rok stażu pracy oraz prawo jazdy kategorii B.
Szczegóły naboru można znaleźć TUTAJ.
ZOBACZ TAKŻE
Awaria ogólnopolskiego łącza. Czasowe utrudnienia w obsłudze mieszkańców w Urzędzie Miejskim
Jest praca w czechowickim Urzędzie Miejskim. Burmistrz ogłosił nabór na wolne stanowiska urzędnicze
Wolne stanowisko urzędnicze w czechowickim Urzędzie Miejskim. Można składać dokumenty
Gmina inwestuje w e-usługi. Samorząd rozpoczął realizację projektu wartego 4,8 mln zł
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.






