Wiadomości

  • 16 maja 2026
  • 17 maja 2026
  • wyświetleń: 8484

Nabór na wolne stanowisko w Urzędzie Miejskim. Można składać podania

Burmistrz Czechowic-Dziedzic ogłosił nabór na wolne stanowisko urzędnicze do spraw gospodarki wodnej - podinspektor w Wydziale Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach. Kandydaci spełniający opisane poniżej warunki mogą się zgłaszać do 21 maja.

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach
Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach · fot. UM Czechowice-Dziedzice


O stanowisko ubiegać się może osoba, która posiada obywatelstwo polskie, pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych - o stanowisko nie mogą ubiegać się osoby, o których mowa w art. 11 ust. 2 i 3 ustawy o pracownikach samorządowych.

Ponadto kandydat musi posiadać stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na tym stanowisku, nie być skazanym prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane, z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, a także cieszyć się nieposzlakowaną opinią.

Wśród pozostałych wymagań jest wykształcenie wyższe o kierunku ochrona środowiska, inżynieria środowiska, geografia i kształtowanie środowiska, hydrologia, melioracje wodne, ekologia i ochrona wód, gospodarka wodno-ściekowa, rolnictwo, biologia, administracja, doświadczenie zawodowe minimum 1 rok stażu pracy oraz prawo jazdy kategorii B.

Szczegóły naboru można znaleźć TUTAJ.

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.