Wiadomości
- 14 maja 2026
- wyświetleń: 1592
Na punkt handlowo-usługowy na dworcu jeszcze poczekamy. PKP powtórzyły przetarg
PKP S.A. powtórzyły przetarg na wynajem lokalu o powierzchni 26,09 m2 w budynku czechowickiego dworca kolejowego. Pierwsze postępowanie nie wyłoniły firmy, która zagospodaruje lokal.
O pierwszym przetargu pisaliśmy tuż po uroczystym otwarciu dworca, które nastąpiło w czwartek 9 kwietnia. Postępowanie dotyczy pomieszczenia o powierzchni 26.09 m2, które znajduje się na parterze budynku, z wejściem od strony holu głównego. Obiekt może być zagospodarowany pod działalność handlowo - usługową.
Jak możemy przeczytać w ogłoszeniu przetargowym, przyszły najemca będzie miał możliwość własnej aranżacji pomieszczenia. Lokal wyposażony jest w klimatyzację, wentylację mechaniczną oraz oświetlenie wewnętrze. Koniecznym będzie uzgodnienie formy oznakowania punktu (wejście, okna) z Konserwatorem Zabytków.
Drugie postępowanie przetargowe na wynajem pomieszczenia o powierzchni 26.09 m2 PKP S.A. ogłosiły 7 maja. Termin składania ofert mija 26 maja. Co ważne, obecnie koszt wynajmu wynosi 85 zł za m2 - wcześniej było to 111 zł za m2.
ZOBACZ TAKŻE
Niecodzienna sytuacja na dworcu. Pociąg opóźniony przez brak drużyny konduktorskiej i maszynisty
PKP S.A. podsumowały modernizację dworca. Koszt inwestycji wyniósł ostatecznie 61,5 mln zł
Na czechowickim dworcu powstanie punkt handlowo-usługowy. PKP ogłosiły przetarg
Gorący temat[WIDEO, FOTO] To była historyczna chwila! Za nami uroczyste otwarcie czechowickiego dworca kolejowego
Gorący temat[FOTO] Coraz bliżej otwarcia zmodernizowanego dworca. Przed nim ostatnie odbiory techniczne
20 czerwca"Lato z Radiem i Telewizją Polską" w Bielsku-Białej. Będą przegubowce na linii VII
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.










