czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 lipca 2008
  • wyświetleń: 1270

W ratuszu w sprawie bezpieczeństwa

W dniu dzisiejszym (1 lipca) sesja Rady Miejskiej poświęcona zostanie bezpieczeństwu i porządkowi publicznemu na terenie gminy Czechowice-Dziedzice.

Na spotkanie z radnymi zaproszeni zostali: Komendant Miejski Policji w Bielsku-Białej – Krzysztof Mancewicz, Komendant Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach - Bogdan Ogrocki, Komendant Straży Miejskiej - Mirosław Janko, Komendant Służby Ochrony Kolei – Leszek Kozioł. W programie obrad planowane jest przedstawienie przez zaproszonych gości sprawozdań dotyczących bezpieczeństwa, przewidziano również czas na pytania i dyskusje w tym temacie.

Ponadto w programie sesji Rady Miejskiej znalazły się projekty uchwał dotyczące m.in.: zmian w budżecie, przyjęcia planu operacyjnego na lata 2008-2015, przyjęcia aktualizacji Gminnego Planu Gospodarki Odpadami dla Gminy Czechowice-Dziedzice, uchwalane będą plany odnowy miejscowości Ligota, Zabrzeg i Bronów na lata 2008 – 2015 oraz statuty osiedli i sołectw.

UM Czechowice-Dziedzice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.