czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 2 lipca 2008
  • wyświetleń: 5876

Burmistrz wskazał swojego zastępcę

Zarządzeniem Burmistrza Czechowic-Dziedzic z dnia 1 lipca na stanowisko zastępcy burmistrza Czechowic-Dziedzic został powołany Maciej Kołoczek.

Burmistrz wskazał swojego zastępcę
Maciej Kołoczek został zastępcą burmistrza.
fot. UM Czechowice-Dziedzice


Maciej Kołoczek będzie pełnił funkcje drugiego zastępcy i przejmie obowiązki po odwołanym w maju br. Jacku Puchale. Będzie sprawował bezpośredni nadzór nad komórkami organizacyjnymi Urzędu Miejskiego tj. nad Wydziałem Spraw Obywatelskich, Wydziałem Świadczeń Społecznych oraz Biurem ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom. Jednocześnie będzie nadzorował jednostki organizacyjne gminy: Miejski Dom Kultury, Miejską Bibliotekę Publiczną, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Ośrodek Pomocy Społecznej wraz z Systemem Pomocy Społecznej, Zespół Obsługi Placówek Oświatowych wraz z placówkami oświatowymi, Administrację Zasobów Komunalnych, Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej.

Maciej Kołoczek urodził się w 1979 r., obecnie jest mieszkańcem Ligoty. Absolwent politologii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Od 2003 r. pracował w „Euroregion Beskidy” , jako specjalista ds. współpracy transgranicznej a od 2007 r. objął stanowisko Dyrektora Biura Stowarzyszenia „Region Beskidy”.

UM Czechowice-Dziedzice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.