Wiadomości
- 24 maja 2026
- 18 czerwca 2026
- wyświetleń: 3058
Miejski Dom Kultury zaprasza na inaugurację Kinowego Klubu Seniora
Za nami:
Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach serdecznie zaprasza wszystkich seniorów na pierwsze spotkanie w ramach nowo powstałego Kinowego Klubu Seniora. Inicjatywa ta powstała z myślą o integracji lokalnej społeczności starszego pokolenia, stworzeniu przestrzeni do kulturalnego dialogu oraz regularnego dostępu do ambitnego repertuaru kinowego w wyjątkowo przyjaznej atmosferze.

Inauguracyjne spotkanie odbędzie się 18 czerwca i zostało podzielone na dwie części, łączące sferę towarzyską z doświadczeniem artystycznym:
- Godz. 15:15 | Spotkanie przy ciastku i kawie (Galeria Miejskiego Domu Kultury). Oficjalne rozpoczęcie działalności klubu, będące okazją do rozmów, nawiązania nowych znajomości oraz dyskusji w kuluarach przy filiżance kawy i poczęstunku.
- Godz. 16:00 | Seans filmowy z lektorem: "Drugie życie" (Kino Świt). Projekcja wybitnego dzieła filmowego, połączona z prelekcją wprowadzającą.
Sprzedaż biletów w cenie 25 zł, gwarantujących wstęp na seans oraz poczęstunek w Galerii MDK, prowadzona jest w kasie Kina Świt i Sekretariacie MDK w terminie od 1 do 17 czerwca 2026.
- Serdecznie zapraszamy Państwa do współtworzenia tej nowej, wyjątkowej inicjatywy - zachęcamy, by zabrać ze sobą przyjaciół lub sąsiadów i wspólnie spędzić to czerwcowe popołudnie na filmowych wzruszeniach, ciepłych rozmowach oraz integracji w doskonałym towarzystwie! - zachęca MDK.

Kino Świt
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Świt" podaj
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.





