Wiadomości
- 22 maja 2026
- wyświetleń: 3902
60. rocznica ślubu pani Danuty i pana Józefa. Podziękowania dla burmistrza
W ostatnich dniach Państwo Danuta i Józef Horoś obchodzili 60. rocznicę ślubu. Za pośrednictwem naszego portalu zwrócili się z podziękowaniem do burmistrza Czechowic-Dziedzic i pracowników Urzędu Stanu Cywilnego.
- Danuta i Józef Horoś składają podziękowania burmistrzowi Czechowic-Dziedzic panu Marianowi Błachutowi oraz pracownikom Urzędu Stanu Cywilnego za pamięć okazaną nam w tak doniosłym dniu, jakim jest 60. rocznica naszego związku - przekazali jubilaci w wiadomości przekazanej naszemu portalowi.
Z okazji diamentowych godów Państwu Danucie i Józefowi składamy najserdeczniejsze wyrazy uznania. Wasza więź to wzór dla kolejnych pokoleń. Życzymy zdrowia i dalszych wspaniałych chwil we dwoje.
Z okazji diamentowych godów Państwu Danucie i Józefowi składamy najserdeczniejsze wyrazy uznania. Wasza więź to wzór dla kolejnych pokoleń. Życzymy zdrowia i dalszych wspaniałych chwil we dwoje.
ZOBACZ TAKŻE
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.





