Wiadomości
- 25 maja 2026
- wyświetleń: 3994
Zakończono poszukiwania 27-letniego mieszkańca Czechowic-Dziedzic
Zakończyły się poszukiwania 27-latka z Czechowic-Dziedzic, który zaginął w poniedziałek 25 maja. Mężczyzna jest cały i zdrowy.

Mężczyzna w poniedziałek 25 maja nad ranem opuścił miejsce zamieszkania i od tamtej pory nie skontaktował się z rodziną. Jak informował podkom. Sławomir Kocur, oficer prasowy KMP w Bielsku-Białej, życie 27-latka mogło być zagrożone. Od rana w działania poszukiwawcze były zaangażowane znaczne siły i środki. Wykorzystywany był w nich między innymi dron.
ZOBACZ TAKŻE
Zakończyły się poszukiwania pana Gustawa. Mężczyzna jest cały i zdrowy
Gorący temat[FOTO] Tragiczny finał poszukiwań zaginionej kobiety i jej syna. Oboje nie żyją
[FOTO] Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego 74-latka. Pomoc przyszła na czas
Gorący temat"Cały czas żyjemy nadzieją". Mija rok od zaginięcia Karoliny Wróbel
Gorący temat[WIDEO, FOTO] Pożar budynku mieszkalnego w Zabrzegu. Było słychać wybuch
Gorący temat[FOTO] Nieletnia za kierownicą i pięciu pasażerów. To nie mogło się skończyć dobrze
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









