Wiadomości

  • 25 maja 2026
  • wyświetleń: 3994

Zakończono poszukiwania 27-letniego mieszkańca Czechowic-Dziedzic

Zakończyły się poszukiwania 27-latka z Czechowic-Dziedzic, który zaginął w poniedziałek 25 maja. Mężczyzna jest cały i zdrowy.

policja, komisariat policji czechowice-dziedzice, komenda
Zakończono poszukiwania 27-letniego mieszkańca Czechowic-Dziedzic · fot. KMP Bielsko-Biała


Mężczyzna w poniedziałek 25 maja nad ranem opuścił miejsce zamieszkania i od tamtej pory nie skontaktował się z rodziną. Jak informował podkom. Sławomir Kocur, oficer prasowy KMP w Bielsku-Białej, życie 27-latka mogło być zagrożone. Od rana w działania poszukiwawcze były zaangażowane znaczne siły i środki. Wykorzystywany był w nich między innymi dron.

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.