Wiadomości

  • 2 czerwca 2026
  • 4 czerwca 2026
  • wyświetleń: 9993

[FOTO] Zderzenie dwóch osobówek przy kościele św. Barbary. Były duże utrudnienia

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło we wtorek 2 czerwca przed godziną 15:00 na skrzyżowaniu ulic Węglowej, Traugutta i Topolowej w Czechowicach-Dziedzicach - przy kościele pw. św. Barbary. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Zderzenie dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulic Węglowej, Traugutta i Topolowej w Czechowicach-Dziedzicach - 2.06.2026 · fot. Nadesłane przez czytelnika
Zderzenie dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulic Węglowej, Traugutta i Topolowej w Czechowicach-Dziedzicach - 2.06.2026
  • Zderzenie dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulic Węglowej, Traugutta i Topolowej w Czechowicach-Dziedzicach - 2.06.2026
  • Zderzenie dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulic Węglowej, Traugutta i Topolowej w Czechowicach-Dziedzicach - 2.06.2026
  • Zderzenie dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulic Węglowej, Traugutta i Topolowej w Czechowicach-Dziedzicach - 2.06.2026


Informację o zdarzeniu służby ratunkowe otrzymały o godzinie 14:40. Jak przekazał naszemu portalowi podkom. Przemysław Kozyra, pełniący obowiązki oficera prasowego KMP w Bielsku-Białej, 24-letnia kierująca Renault Megane nie zachowała należytej ostrożności, czym doprowadziła do zderzenia bocznego z kierowcą Seata Leona.

W wyniku zdarzenia nikt nie został poszkodowany. Jego uczestnicy byli trzeźwi, posiadali uprawnienia do kierowania swoimi pojazdami. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem karnym. W czasie akcji służb ratunkowych skrzyżowanie było częściowo zablokowane, a z utrudnieniami musieli się liczyć także pasażerowie aautobusów komunikacji miejskiej.

Loading...

mp, sid / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.