czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 9 lipca 2008
  • wyświetleń: 1660

Włamanie do samochodu i kradzież

W poniedziałek w Czechowicach - Dziedzicach na parkingu osiedlowym przy ul. Jagiellońskiej nieznany sprawca poprzez wyłamanie zamka dostał się do środka samochodu osobowego zabierając z niego dokumenty oraz kartę bankomatową.

Sprawca skradł m.in.dowód osobisty Kazimierza K., prawo jazdy, dowód rejestracyjny oraz świadectwo kwalifikacji. Niestety na kradzieży dokumentów się nie skończyło. W tym samym dniu przy użyciu karty bankomatowej przestępca dokonał wypłaty pieniędzy w kwocie 1000 zł na szkodę pokrzywdzonego. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Czechowicach - Dziedzicach.

Chwila nieuwagi może prowadzić do wielu problemów i rodzić poważne konsekwencje. Dlatego pamiętajmy, aby nie pozostawiać żadnych, zwłaszcza cennych rzeczy i dokumentów w zaparkowanym samochodzie! Jeśli mamy jakieś torby, reklamówki, zawsze chowajmy je do bagażnika lub schowków. Położone na siedzeniu stają się kuszącą propozycją łatwego zarobku dla złodziei. Nie ułatwiajmy również pracy przestępcom przez zostawianie uchylonych okien w pojeździe. Przewietrzone wnętrze naszego samochodu nie jest warte strat jakie możemy ponieść.

KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.