Wiadomości

  • 9 lipca 2008
  • wyświetleń: 3867

Pobicie: poszło o dziewczynę

W poniedziałkowe popołudnie (7 lipca) policjanci z komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach zatrzymali sprawców pobicia 55-letniego Eugeniusza W. Pokrzywdzony, który bezpośrednio po zdarzeniu zgłosił się do czechowickiej jednostki twierdził, że sprawcy oprócz spowodowania obrażeń napastnicy zabrali mu kartę kredytową, pieniądze i biżuterię.

Mężczyzna poinformował, że tego dnia wraz z dwójką znajomych spożywał alkohol w ich mieszkaniu. W pewnym momencie 30-letni mężczyzna i jego 20-letnia przyjaciółka zaczęli go bić, po czym zabrali wartościowe przedmioty. Eugeniusz W. wyszedł z mieszkania i poszedł na policję.

Funkcjonariusze udali się pod wskazany przez niego adres, gdzie zastali nietrzeźwą parę, a w wyniku przeszukania pomieszczeń odnaleźli kartę kredytową pokrzywdzonego. Kobieta i mężczyzna zostali zatrzymani, natomiast 55-latek z uwagi na obrażenia jakich doznał został przewieziony do szpitala w Pszczynie.

Łukasz O. (prawie 3 promile alkoholu) i Gabriela K. (2,5 promila) noc spędzili w Izbie Wytrzeźwień. Z wstępnych wyjaśnień mężczyzny wynika, że do szarpaniny doszło, ponieważ Eugeniusz W. próbował podrywać jego dziewczynę, do kradzieży jednak się nie przyznaje. Obecnie trwają czynności mające na celu dokładne wyjaśnienie wszystkich okoliczności zdarzenia.

KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.