czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 lipca 2008
  • wyświetleń: 1190

Złote Gody w Dworku Stara Cynkownia

W dniu 10 lipca w sali bankietowej w Dworku Stara Cynkownia odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Jubileuszu 50-lecia pożycia małżeńskiego.

Tegoroczne Złote Gody obchodziło 36 par, które stanęły na ślubnym kobiercu w pierwszej połowie 1958 roku. Jest to jubileusz szczególny, a dodatkowego prestiżu może mu dodać medal nadany przez Prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie i uroczystość zorganizowana przez lokalne władze.

Dostojni Jubilaci odebrali medale, list gratulacyjny Burmistrza Czechowic-Dziedzic, oraz nagrodę pieniężną w wysokości 250 zł. dla każdego z małżonków. Nagrodę tę ustanowił zarządzeniem z dnia 10 maja 2007 r. Burmistrz Czechowic-Dziedzic. Po części oficjalnej Dostojni Jubilaci zostali zaproszeni przez Burmistrza na wspólny poczęstunek oraz miłą chwilę wspomnień.

Wspólne 50 lat to symbol miłości i wierności, to dowód wzajemnego zrozumienia i istoty związku małżeńskiego, to wzór i przykład dla młodych pokoleń wstępujących w związki małżeńskie.

UM Czechowice-Dziedzice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.