czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 12 lipca 2008
  • wyświetleń: 2386

Twój ogród: piękny i wyjątkowy

Artykuł sponsorowany:

Lato i wakacje to okres, w którym częściej niż zwykle przebywamy w ogrodzie. W przydomowym zieleńcu spędzamy czas pijąc kawę, czytając książki, a czasem bardziej aktywnie, uprawiając sport. Wraz z Tobą zadbamy, by miejsce to było piękne, funkcjonalne i wyjątkowe.

Twój ogród: piękny i wyjątkowy
Zielony SerwisZadbamy o Twój ogród!


Zielony Serwis jest prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi ogrodnicze dla osób prywatnych oraz firm. Zakres naszej działalności to: projektowanie, urządzanie i pielęgnacja różnego rodzaju obiektów, począwszy od ogrodów przydomowych po publiczne tereny zieleni.

Współpracujemy z Państwem na wszystkich etapach tworzenia obiektów; zaczynając od opracowania dokumentacji projektowej, przygotowanie gleby, wykonanie trawników, nasadzeń roślinnych, wykonanie elementów małej architektury aż po pielęgnację obiektu w pierwszym roku po założeniu i w latach następnych.

Solidna, profesjonalnie przygotowana i kreatywna załoga oraz szeroki asortyment sprzętu mikro ogrodniczego, pozwalają terminowo, sprawnie i rzetelnie wykonać każde powierzone zadanie.

Nad wartością merytoryczną i artystyczną tworzonego obiektu czuwa mgr inż. ogrodnictwa Marcin Pudełko absolwent Akademii Rolniczej w Krakowie oraz mgr inż. Marta Urbańczyk, architekt krajobrazu absolwentka Politechniki Krakowskiej, autorka wielu projektów ogrodów oraz koncepcji zagospodarowania przestrzeni publicznej, m.in. w Pszczynie (Park Daisy - zobacz) oraz polsko-niemieckiej inwestycji na granicy obu państw w miastach Zgorzelec - Gorlitz (Park Mostów). Marta Urbańczyk jest laureatką konkursu: "Projekt oraz Realizacja Ogrodu Przydomowego lub Terenu Zieleni Publicznej" na IV Targach Ogrodniczych Eden 2008 w Lublinie.

Głównym celem naszej działalności jest realizacja marzeń Klientów. Ciągłe poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań, stosowanie nowatorskich pomysłów ma służyć podkreśleniu indywidualnego charakteru każdego obiektu.

------------------------------------------------

Zielony Serwis
ul. Leśna 11
43-211 Piasek
tel. 607 795 598 (Marta Urbańczyk)
tel. 607 795 593 (Marcin Pudełko)
tel. 691 739 312 (Michał Wardziak)

mail: biuro@zielony-serwis.pl
www: www.zielony-serwis.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.