czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 lipca 2008
  • wyświetleń: 1995

W weekend zatrzymano 34 prawa jazdy

Śląscy policjanci wraz z funkcjonariuszami Straży Granicznej w trakcie weekendu przeprowadzili na terenie naszego województwa wzmożone działania pod kryptonimem "Narkotyki i alkohol". Skontrolowano 1901 kierujących pojazdami i zatrzymano 34 praw jazdy.

Podczas weekendowych działań śląscy policjanci wraz z funkcjonariuszami Straży Granicznej, używając urządzeń do badania stanu trzeźwości oraz narkotesterów zatrzymali 83 kierujących z wynikiem pozytywnym - 75 pod wpływem alkoholu i 8 pod wpływem działania innych środków odurzających. Zatrzymano 26 praw jazdy za kierowanie pod wpływem alkoholu i 8 za kierowanie pod działalniem narkotyków.

Ponadto ujawniono 4 kierujących pojazdami, posiadających już wcześniej orzeczony przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów. Do policyjnego aresztu trafiło 7 osób posiadających narkotyki. W trakcie działań ujawniono również 10 innych przestępstw nie związanych z prowadzonymi działaniami. Zatrzymano również 4 osoby poszukiwane.

KWP Katowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.