czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 lipca 2008
  • wyświetleń: 1016

Promotio Urbis dla Zespołu Liceów?

W dniu 8 lipca odbyło się posiedzenie Komisji ds. przyznania nagrody „Promotio Urbis Czechowice-Dziedzice A.D 2008”, w składzie: przewodniczący Komisji – Burmistrz Marian Błachut, Zastępca Burmistrza Maciej Kołoczek, Sekretarz Miasta – Marek Gazda oraz radni - Alicja Ogiegło, Łukasz Dobucki, Stanisław Kopeć i Damian Żelazny.

Zgodnie z regulaminem przyznania nagrody, do dnia 30 czerwca br. wpłynęły 2 zgłoszenia:

1. Zespół Liceów Ogólnokształcących im. M. Skłodowskiej-Curie w Czechowicach-Dziedzicach na wniosek Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach

2. Zespół Regionalistów promujących sołectwo Ligota w składzie:
ks. kanonik Jan Miłkowski, Urszula Duława, Franciszek Brańka, ks. Jan Błotko, Małgorzata Hess, Andrzej Kobiela, Krzysztof Przemyk na wniosek Towarzystwa Przyjaciół Czechowic-Dziedzic

Nominację do nagrody Promotio Urbis Czechowice-Dziedzice A.D. 2008 Komisja przyznała Zespołowi Liceów Ogólnokształcących im. M. Skłodowskiej - Curie w Czechowicach - Dziedzicach. O tym, czy nominowany otrzyma nagrodę, dowiemy się 30 sierpnia podczas obchodów XXXIV Dni Czechowic-Dziedzic.

Nagroda Promotio Urbis została ustanowiona przez Radę Miejską w 1996 r., a inicjatorem jej powstania była Komisja Kultury i Sportu. Nagroda składa się z części finansowej, corocznie określanej przez burmistrza, z pamiątkowej statuetki, dyplomu lub listu gratulacyjnego, a celem nagrody jest promocja Czechowic-Dziedzic.

UM Czechowice-Dziedzice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.