czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 lipca 2008
  • wyświetleń: 1619

Studia wyższe na odległość w ZSTiL

Ośrodek satelitarny Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej oraz ośrodek kształcenia na odległość mieszczący się w Zespole Szkół Technicznych i Licealnych w Czechowicach-Dziedzicach oferuje możliwość podjęcia studiów eksternistycznych (licencjackich, inżynierskich oraz magisterskich) na renomowanych warszawskich uczelniach wyższych.

Oferta skierowana jest do wszystkich osób bez względu na wiek, przede wszystkim mieszkających z dala od centrów uczelnianych oraz osób, które z rożnych przyczyn nie ukończyły studiów lub potrzebują nowych kwalifikacji zawodowych, wynikających z przemian społeczno - gospodarczych kraju.

Aby podjąć studia należy nawiązać kontakt z: Zamiejscową Salą Wykładową w Czechowicach-Dziedzicach w Zespole Szkół Technicznych i Licealnych (ul. Traugutta 11, telefony: 032 215-29-27, 503 080 518, 792 988 005).

UM Czechowice-Dziedzice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.