Wiadomości

  • 30 lipca 2008
  • wyświetleń: 4824

Wiemy kto zaśmieca okolicę!

To nie pierwszy raz, kiedy podejmowany jest temat zaśmiecania terenów zielonych przez nieodpowiedzialne osoby.

Wiemy kto zaśmieca okolicę!
fot. gminabestwina.info


Pojawiały się już kilka razy zdjęcia wysypanych wzdłuż dróg, w rowach i zagajnikach stert śmieci. Teraz kolejna dawka podobnych ujęć, ale tym razem jest pewien optymizm, ponieważ sprawcy zostali wykryci i skierowano do nich pismo o uprzątnięcie w trybie natychmiastowym!

„Właściciele” śmieci ze zdjęcia mieszkają przy ulicy Rybackiej w Kaniowie. Śmieci znaleziono przy ul. Kóski (też w Kaniowie, blisko Białki). Przestępstwo zostało wykryte, śmieciarze zdemaskowani. Już raz musieli je załadować i wywieźć, teraz znów muszą kogoś wynająć, aby znów je załadować i wywieźć na składowisko odpadów. To wszystko są koszty.

Rachunek jest prosty. Kilka worków wykupionych w którejś z firm odbierających odpady, firma podjeżdża pod dom i odbiera odpady, jest czysto, wszyscy są zadowoleni.

Niech ci wszyscy, którzy postępują podobnie, jak osoby, o których mowa powyżej zastanowią się poważnie, czy warto tak postępować. Czasem tylko się wydaje, że są niewidoczni i to już nie tylko o wstyd chodzi.

http://gminabestwina.info target=_blank class=dodaj>gminabestwina.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.