Wiadomości

  • 31 lipca 2008
  • wyświetleń: 2043

Remonty dróg w naszej gminie

W ostatnich kilku dniach dało się zauważyć wielu drogowców naprawiających drogi w okolicy. Na ulicy Sokoły w dzielnicy Burzej położono nawierzchnię asfaltową, a na ulicy Powstańców Śląskich wysypano łupek, z którego mieszkańcy nie są specjalnie zadowoleni.

Remonty dróg w naszej gminie
fot. ligota.com.pl


Kamyczki, które odpryskują z pod kół jadących samochodów porozrzucane są po trawnikach i poboczu. Mieszkańcy ulicy pytają kto i kiedy zaplanował remont nawierzchni? Zastanawiają się dlaczego, w ten sposób nie naprawiono ulic Nowy Świat i Miliardowickiej, gdyż to właśnie na nich jest najwięcej dziur, a ich ulica była jeszcze w dobrym stanie.

ligota.com.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.