czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 5 sierpnia 2008
  • wyświetleń: 4551

Siatkówka plażowa w strugach deszczu

Nic nie wskazywało w sobotę o godz. 10, kiedy odbywało się losowanie zestawów par uczestniczących w Mistrzostwach Gminy Bestwina w Siatkówkę Plażową o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Bestwina, że mecze finałowe i wręczanie nagród odbędą się w strugach deszczu.

Siatkówka plażowa w strugach deszczu
fot. gminabestwina.info


A jednak... właśnie wtedy, kiedy na boisko wyszły dwie najlepsze pary, aby rozstrzygnąć, która z nich zdobędzie mistrzowski tytuł słońce schowało się za chmurami, dało się słyszeć grzmoty i zaczęło padać, chłodząc nagrzane ciała siatkarzy. Być może w innych dyscyplinach padający deszcz nie przeszkadza aż tak bardzo, ale w tym wypadku klejący się do ciał i piłki piasek, a zwłaszcza do piłki, bo z niej łatwo wpada w oczy, jest sporym utrudnieniem. Zawodnicy jednakże okazali się wytrwali i doprowadzili mecz do końca.

W finale spotkały się pary, które stoczyły już ze sobą pojedynek w drugiej rundzie. Łukasz Kraus i Dariusz Lorenc również tym razem okazali się lepsi od pary Marek Zając i Jarosław Bieroński. W meczu o trzecie miejsce starli się Amadeusz i Bogusław Maciocha z Maciejem Wójtowiczem i Marcinem Wróblem. Lepsi okazali się bracia Amadeusz i Bogusław Maciocha i to oni zajęli trzecie miejsce, a na czwartym przygodę z plażową siatkówką zakończyli Wójtowicz i Wróbel.

Organizatorem mistrzostw był UKS Set Kaniów. Wszyscy zawodnicy występujący w finale otrzymali spełniające rolę pucharów statuetki, nagrody i dyplomy, wyróżniono również najlepszego zawodnika.

gminabestwina.info/ target=_blank class=dodaj>gminabestwina.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.