czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 1 września 2008
  • wyświetleń: 1080

Step by Step - nauka angielskiego

Artykuł sponsorowany:

Step by Step - nauka angielskiego dla przyjemności i własnej satysfakcji! Czy to możliwe?

A właśnie, że tak! I to w miłej atmosferze, w małych grupach, w dogodnych godzinach i za przystępną cenę. Dla każdego, bez względu na wiek i stopień zaawansowania!

Kładziemy nacisk na mówienie, czyli tę umiejętność, która najbardziej przydaje się w kontaktach z ludźmi na całym świecie. Dajemy możliwość praktycznego wykorzystania zdobywanych umiejętności językowych na zajęciach z Native Speakerem (rodowitym Amerykaninem), które stanowią integralną część każdego kursu. Nie musisz daleko wyjeżdżać, aby dobrze nauczyć się angielskiego. Lubimy swoją pracę, a to gwarantuje dobre relacje z naszymi uczniami.

Działamy już od 2000 roku i od tamtej pory zaufało nam już wiele osób. O skuteczności kursów świadczą osiągnięcia uczniów w wielu konkursach językowych, sukcesy szkolne i zawodowe. Wielu uczniów Step by step wykorzystało zdobytą wiedzę za granicą.

Przyjdź i przekonaj się, że nauka z nami to przyjemność!

Zapisy: od 25 sierpnia do 5 września (w dni robocze) od 17.00-18.00 w Szkole Podstawowej nr 5 (ul. Klasztorna 21) i od 18.30-19.30 w Gimnazjum Publicznym nr 1 (ul. Polna 33) lub w innym dogodnym terminie pod numerem telefonu: 501 310 106.

Więcej informacji na stronie: www.stepbystep-angielski.pl.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.