czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 10 września 2008
  • wyświetleń: 1065

Dajcie Dzieciom Uśmiech - impreza

W czwartek, 18 września o godz. 15.30 w Dworku Stara Cynkownia odbędzie się kolejna edycja imprezy integracyjnej dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej „Dajcie Dzieciom Uśmiech”, której organizatorem jest nasza biblioteka a głównym sponsorem Urząd Miejski.

Na uczestników wspólnej zabawy czeka mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Na początek Teatr "Kwadryga" z Bielska-Białej przygotował spektakl "Dwie Dorotki" . Tuż po, rozpocznie się wspólna zabawa – konkursy z nagrodami, zabawy przy muzyce, gry, dyskoteka itp. Każdy znajdzie coś dla siebie. Nie zabraknie dobrej zabawy i humoru. Uczestnicy zabawy otrzymają paczkę z słodkościami oraz pluszową przytulanką. Zaplanowano również wielką, słodką niespodziankę.

Tegoroczna impreza, w ramach XXIX Dni Czechowic-Dziedzic będzie miała charakter "wojskowy". Popularne słowa piosenki "Serce w plecaku..." i "Przyjedź mamo na przysięgę..." pozwolą dzieciom i rodzicom rozpocząć wspólną zabawę przepełnioną uśmiechem i radością.

Do uczestników zabawy zostały już rozesłane zaproszenia. Szczegółowych informacji na temat uczestnictwa w imprezie udziela Odzdział Dziecięcy, tel. (032) 215-20-01.

MBP Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.