
czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach
REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI
Wiadomości
- 12 września 2008
- wyświetleń: 2329
Wypadek motocyklowy: złamał nogę
W środę na drogach powiatu bielskiego doszło do kolejnych wypadków drogowych, w których obrażenia odniosły 4 osoby. W sumie od początku roku odnotowaliśmy już 187 wypadków, w których śmierć poniosło 15 osób, a 238 zostało rannych.
O godzinie 17.00 w Czechowicach-Dziedzicach na skrzyżowaniu ulic Szkolnej i Węglowej 22-letni mieszkaniec Pszczyny, kierując motocyklem marki Kawasaki nie zachował bezpiecznego odstępu i najechał na tył samochodu marki Suzuki kierowanego przez 57-letniego mieszkańca Pszczyny. W wyniku wypadku 22-letni pasażer jednośladu doznał otwartego złamania nogi.
KMP Bielsko-Biała
KMP Bielsko-Biała
REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM
REKLAMA - LINK ROTACYJNY
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.