czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 września 2008
  • wyświetleń: 3808

Dni Czechowic: O imprezie na Pudelku

Nie milkną echa tegorocznej organizacji Dni Czechowic. Tym razem za święto naszego miasta wziął się ... serwis plotkarski Pudelek.

Dni Czechowic: O imprezie na Pudelku
Feel spóźnił się na koncert w Czechowicach
fot. Ewa Płonka


Informacja, która ukazała się na stronie www.pudelek.pl/artykul/12475/wladze_miasta_maja_klopoty_przez_feel/ target=_blank class=dodaj>pudelek.pl dotyczy ponad godzinnego spóźnienia zespołu Feel na zaplanowany koncert. Grupa nie zdążyła przyjechać na czas, bowiem grała na imprezie w Katowicach, co mogliśmy na żywo oglądać w telewizji.

Poniżej publikujmy treść artykułu z serwisu pudelek.pl target=_blank class=dodaj>pudelek.pl.

----------------------------------------

Władze miasta mają kłopoty przez Feel!

Feel nie zagra już chyba więcej w Czechowicach-Dziedzicach. "Pogłowie" ich fanów zmalało tam ostatnio do zera, po koncercie, który odbył się 31 sierpnia. Władze i mieszkańcy miasta mają uzasadniony żal do Piotra Kupichy.

Nasz czytelnik wspomina, że Feel zwyczajowo spóźnił się na koncert o ponad godzinę. Tym razem wywołało to jednak spore problemy, nie tylko złość zmarzniętych ludzi (tym się nigdy przesadnie nie przejmowali).

Publiczność po wyczekaniu na zimnie na Feela nie miała jak wrócić do domu, gdyż o tej porze nie działa już komunikacja miejska. Tłumy złych i pijanych byłych fanów spacerowały więc ulicami. Wielu mieszkańców Czechowic-Dziedzic skarżyło się na zakłócanie ciszy nocnej.

Mieszkańcy poczuli się tak zlekceważeni, że władze miasta wystosowały nawet otwarty list, w którym przepraszają za zaistniałą sytuację:

Opóźnienie występu zespołu Feel o godzinę, podyktowane było faktem, iż tego samego dnia gwiazda wieczoru wystąpiła w programie TV "Hity na czasie" w Katowicach, zapewniając, że w Czechowicach-Dziedzicach zaprezentuje się o zaplanowanym czasie. To spowodowało opóźnienie w programie imprezy. Jednocześnie mamy nadzieję, że nie wpłynie to na negatywne postrzeganie święta naszego miasta.

Tiga


----------------------------------------

pless.home.pl/foto/2008/2008-09-01/ class=dodaj>Zobacz wszystkie zdjęcia z imprezy!

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.