czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 18 września 2008
  • wyświetleń: 905

Konkurs: Ateny - Pekin - Bestwina

Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Bestwinie ogłasza konkurs wiedzy o igrzyskach olimpijskich pod hasłem: "Ateny - Pekin - Bestwina".

Celem konkursu jest upowszechnienie wiedzy o sporcie olimpijskim, zainteresowanie młodzieży historią Igrzysk, zachęta do współzawodnictwa sportowego, a także promocja zdrowego stylu życia. Konkurs jest przeznaczony dla uczniów gimnazjów i szkół średnich i składa się z dwóch etapów: eliminacji pisemnych i ustnego finału.

Chętni do wzięcia udziału mogą zgłaszać się do 30 września w Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Bestwinie (ul. Krakowska 123, mail kultura_bestwina@wp.pl, tel. 215-75-89) albo też w swoich szkołach, gdzie listę chętnych sporządzą nauczyciele.

O terminie przeprowadzenia eliminacji Centrum poinformuje na stronie www.kultura.bestwina.pl, jak również w szkołach. Najlepsi (liczba zależna od ilości zgłoszeń) zostaną zakwalifikowani do etapu ustnego.

aka / czecho.pl

Źródło: CKSiR Bestwina

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.