czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 18 września 2008
  • wyświetleń: 1306

Przeciw sprzedaży alkoholu nieletnim

Urząd Miejski w Czechowicach–Dziedzicach organizuje szkolenie dla sprzedawców i właścicieli punktów sprzedaży napojów alkoholowych pt. "Przeciwdziałanie sprzedaży alkoholu nieletnim w oparciu o przepisy obowiązującego prawa".

Pijana matka opiekowała się dziećmi


Szkolenie odbędzie się w dniu 25 września w godzinach 9.00 do 11.00 w Urzędzie Miejskim w Czechowicach - Dziedzicach w sali 305. Szkolenie jest bezpłatne.

Urząd Miejski przyjmuje zgłoszenia do dnia 22.09.2008r. Ze względu na duże zainteresowanie szkoleniem oraz ograniczoną liczbę miejsc o zakwalifikowaniu do szkolenia decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowych informacji udziela: Biuro ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom tel. 032 214 7161.

Szkolenie prowadzą:
Marek Szczotkowski - policjant Komendy Powiatowej Policji w Myślenicach zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, absolwent wielu kursów i szkoleń z zakresu społecznych, prawnych i medycznych aspektów narkomani oraz wybranych zagadnień z zakresu HIV/AIDS, absolwent szkoleń Centrum Szkolenia Policji w Legionowie ds. zwalczania narkomanii, szkoleń z zakresu problematyki nieletnich.

Marta Kostecka– Korbiel - psycholog, trener umiejętności psychospołecznych, wykładowca akademicki. Ukończone szkolenie I stopnia w zakresie Terapii Krótkoterminowej ukierunkowanej na rozwiązanie problemu. Absolwentka szkoły trenerów „Metrum” w Katowicach rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

UM Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.