czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 21 września 2008
  • wyświetleń: 840

Konkurs: Olimpiada marzeń

Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Bestwinie ogłasza konkurs na pracę plastyczną, wiersz lub opowiadanie pod hasłem: Olimpiada marzeń.

Celem konkursu, przygotowanego z myślą o uczniach szkół podstawowych, jest upowszechnienie wiedzy o sporcie olimpijskim, zainteresowanie dzieci historią Igrzysk, zachęta do współzawodnictwa sportowego, promocja zdrowego stylu życia.

Uczestnik składa na konkurs jedną pracę (w klasach młodszych – plastyczną, w starszych – plastyczną bądź literacką w postaci wiersza lub opowiadania). Prace powinny być opatrzone godłem, czyli pseudonimem. Do pracy należy dołączyć kopertę opatrzoną tym samym godłem z następującymi informacjami w środku: Imię i nazwisko uczestnika, wiek, klasa, szkoła). Format i technika pracy plastycznej dowolna.

Termin składania prac mija 15 października. Prace należy składać w Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Bestwinie, u. Krakowska 123. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 31 października 2008 roku.

aka / czecho.pl

Źródło: CKSiR Bestwina

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.