czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 września 2008
  • wyświetleń: 3113

Groził: Albo na piwo, albo zabiję!

Policjanci z komisariatu w Czechowicach-Dziedzicach zatrzymali we wtorek 68-letniego mieszkańca tego miasta, który groził nożem 35-letniej kobiecie.

Sprawca wtargnął do jednego z czechowickich ośrodków. Zażądał, aby pracownica wydała mu pieniądze na piwo. Kiedy odmówiła, groził jej pozbawieniem życia, wymachując przy tym nożem. Pokrzywdzona obawiając się spełnienia gróźb, zaalarmowała o zdarzeniu policjantów. Funkcjonariusze szybko zatrzymali napastnika. Badanie alkomatem wykazało, że miał we krwi blisko promil alkoholu. Przewieziono go do policyjnego aresztu.

Sprawca nie po raz pierwszy wszedł w konflikt z prawem. Jest on doskonale znany czechowickim policjantom. Trzykrotnie karany był za jazdę w stanie nietrzeźwości na rowerze, a ponadto za zniszczenie mienia, zakłócenie uroczystości pogrzebowej i groźby karalne. Za obecne przestępstwo może mu grozić kara 2 lat pozbawienia wolności.

KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.