czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 13 października 2008
  • wyświetleń: 1914

Zbiórka odpadów elektronicznych

W dniach 14 i 15 października w Bestwinie organizowana jest bezpłatna zbiórka odpadów elektrycznych i elektronicznych.

Reklama

Uprasza się wszystkich zainteresowanych o dostarczenie wymienionych odpadów na miejsca podstawienia samochodów przeznaczonych do zbiórki wg. poniższego harmonogramu.

Jednocześnie informuję, że możliwy jest odbiór tylko i wyłącznie wymienionych odpadów tj. lodówki, zamrażarki, kuchenki, telewizory, radia, monitory, świetlówki itp. Pracownicy firmy odbierającej nie przyjmą odpadów innych niż zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.

HARMONOGRAM NA TERENIE GMINY BESTWINA

14 października - w godz. od 8.00 do 17.00

Sołectwo Bestwina - miejsce podstawienia pojazdu - parking centrum (skrzyżowanie ulic W.Witosa i Krakowskiej)
Sołectwo Janowice - miejsce podstawienia pojazdu - parking przy OSP Janowice (ul.Janowicka)

15 października - w godz. od 8.00 do 17.00

Sołectwo Bestwinka - miejsce podstawienia pojazdu - teren gminny przy remizie OSP Bestwinka (skrzyżowanie ulic Św.Floriana, Dworkowej i Św. Sebastiana)
Sołectwo Kaniów - miejsce podstawienia pojazdu - parking przy OSP Kaniów (skrzyżowanie ulic Bat. Chłopskich i Mirowskiej)

Instytucje i Firmy obsługiwane będą dodatkowym pojazdem, który będzie podjeżdżał bezpośrednio pod obiekty, po uprzednim zgłoszeniu chęci zbycia odpadów w Urzędzie Gminy Bestwina p. nr 13.

UG Bestwina

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.