Wiadomości

  • 2 października 2008
  • wyświetleń: 3121

Gimnazjaliści z GP 2 najlepsi w powiecie

Wczoraj w Zabrzegu odbywały się finały Powiatowych Sztafetowych Biegów Przełajowych, w których rywalizowały najlepsze szkolne drużyny miast i gmin powiatu bielskiego.

Gimnazjaliści z GP 2 najlepsi w powiecie
fot. danielek2002 / klub czecho.pl


Spośród czechowickich szkól największy sukces odnieśli podopieczni Agaty Krywult i Ireny Danielczyk z Gimnazjum Publicznego nr 2 wygrywając rywalizację wśród gimnazjalistów zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców, awansując do finału rejonowego.

W grupie szkół średnich w obu kategoriach najszybciej biegali uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego ze Szczyrku, ale na drugim i trzecim miejscu plasowali się uczniowie z czechowickich szkół. Wśród dziewcząt drugie miejsce zajęły uczennice ZSTiL a trzecie ZS „Silesia”. Wśród chłopców na drugim miejscu przybiegli zawodnicy LO im. M. Curie - Skłodowskiej, a na trzecim ZS „Silesia”. W biegach rejonowych wystartują dziewczęta z ZSTiL oraz chłopcy z LO.

W szkołach podstawowych świetny m finiszem popisali się uczniowie SP 3 i ukończyli bieg na drugim miejscu zapewniając sobie również występ w finałach biegów rejonowych.

danielek2002 / klub czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.