czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 9 października 2008
  • wyświetleń: 3933

Rozciął koledze tchawicę kuflem

Policjanci z komisariatu w Czechowicach-Dziedzicach zatrzymali 32-letniego mieszkańca tego miasta, który pociął kuflem swojego 30-letniego kompana. Ranny mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Reklama

Do zdarzenia doszło w niedzielę nad ranem w jednym z czechowickich lokali przy ulicy Niepodległości. Pomiędzy mężczyznami doszło najpierw do sprzeczki. - Napastnik zarzucił koledze, że "wydał go policji i jest konfidentem". - opowiada Elwira Jurasz, oficer prasowy bielskiej policji.

32-latek chwycił do ręki szklany kufel, rozbił go i zamachnął się w stronę kolegi. Trafił go w szyję, rozcinając mu tchawicę i żyły. Ranny 30-latek w ciężkim stanie trafił do szpitala. Napastnik uciekł i ukrywał się przed policjantami. Został zatrzymany w środę, trafił do policyjnego aresztu. W czwartek został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu nawet 15 lat więzienia.

Więcej czytaj w Gazecie Wyborczej.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.