czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 10 października 2008
  • wyświetleń: 4498

Pomnik przy rondzie: usunąć czy nie?

Jak zagłosują mieszkańcy w referendum, jeśli takie zostanie rozpisane ws. pomnika Braterstwa Broni? Usunąć czy nie? Klubowicze czecho.pl już dziś mogą głosować w specjalnej ankiecie.

Reklama

Pomnik przy rondzie: usunąć czy nie?
Jak zagłosowałbyś w referendum dot.usunięcia pomnika Braterstwa Broni?


Pomnik Braterstwa Broni przy rondzie Solidarności w Czechowicach-Dziedzicach od kilku tygodni wzbudza bardzo wielkie emocje wśród emocji. Część mieszkańców zgadza się z decyzją radnych o jego usunięcia, pozostali chcą, by pozostał na swoim miejscu.

W tym tygodniu burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut na antenie Radia Bielska potwierdził, że może zostać rozpisane refendum w tej sprawie. Jeśli tak, sami mieszkańcy będą mogli wypowiedzieć się w tej sprawie.

Już dziś na portalu czecho.pl możecie sami zagłosować w ankiecie i sprawdzić jak będzie kształtował się wynik referendum. Możecie się opowiedzieć za lub przeciwko usunięciu pomnika, a także wyrazić swoją dezaprobatę dla próby rozpisania referendum.

Głosowanie potrwa do 24 października, wtedy też podamy kompletne wyniki. W ankiecie brać udział mogą wyłącznie Internauci, którzy w dniu jej rozpoczęcia mieli założone konto użytkownika od co najmniej 31 dni.

Pozwoli to uniknąć prób wielokrotnego oddawania głosów przez te same osoby. Dzięki temu uzyskane wyniki będą bardziej reprezentatywne.

Konto klubowicza portalu czecho.pl można założyć klub.czecho.pl/index.php?page=user&subpage=create class=dodaj>tutaj. W kolejnych ankietach udział brać będą mogli również tylko klubowicze.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.