czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 3 września 2003
  • wyświetleń: 803

Rajd z jajami

Reklama

Od tygodnia w gminie trwają imprezy rekreacyjne, sportowe oraz kulturalne. XXIX Dni Czechowic-Dziedzic, choć bez estradowej gwiazdy, cieszą się dużą popularnością. Tegoroczne będą trwały do 4 października. Główne imprezy odbyły się w ostatnią sobotę i niedzielę. Zakończył je pokaz sztucznych ogni.

Główne występy oraz imprezy towarzyszące odbywały się na estradzie MOSiR-u (obok kąpieliska). W sobotę swoje umiejętności wokalne, taneczne i teatralne zaprezentowały dzieci i młodzież z zespołów artystycznych czechowickich szkół. Była również Orkiestra pod Wezwaniem św. Mikołaja. W sobotni wieczór teren wokół estrady został szczelnie wypełniony. - Od piętnastu minut szukamy miejsca, gdzie można spokojnie usiąść - mówili Lucyna Szczepek i Andrzej Maruszczakowie z Czechowic-Dziedzic.

Rockowy wieczór rozpoczął się tuż przed 18.00, gdy na scenie przywitał się zespół "Hendon". Niestety, zawiedli się ci, którzy na czas nie dowiedzieli się o zmianach w programie. I tak, np. zamiast zespołu "Easy Rider" na scenie pojawiła się "Obstawa Prezydenta". Był również rzeszowski "Monstrum". Na zakończenie wieczoru wystąpił Szymon Wydra z zespołem "Carpie Diem".

Więcej, czytaj w papierowym wydaniu Echa na str. 13

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.