czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 16 października 2008
  • wyświetleń: 826

Konsultacje dla przedsiębiorców

Zapraszamy do korzystania z bezpłatnych konsultacji w ramach Regionalnego Punktu Konsultacyjnego, prowadzonego przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach.

Reklama

Konsultacje będą odbywały się dwa razy w miesiącu w godzinach od 9.00 do 12.00 w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach, sala nr 003 (przyziemie budynku głównego UM, pl. Jana Pawła II 1).

Z bezpłatnych usług informacyjnych świadczonych przez Punkty Konsultacyjne korzystać mogą przedsiębiorstwa (wszystkie, zarówno należące do sektora MSP, jak i duże firmy) oraz osoby fizyczne, planujące rozpocząć działalność gospodarczą. Nie została określona maksymalna liczba konsultacji do wykorzystania przez jednego beneficjenta. Z usług można korzystać bez ograniczeń ilościowych oraz czasowych.

Zakres tematyczny bezpłatnych usług konsultacyjnych świadczonych przez konsultantów Punktu Konsultacyjnego RIG w Katowicach obejmuje zagadnienia związane m.in. z:
podejmowaniem i wykonywaniem oraz rezygnacją z prowadzenia działalności gospodarczej,
możliwościami uzyskania wsparcia na realizację projektów w latach 2007 – 2013 ze środków publicznych, w tym ze środków Unii Europejskiej,możliwościami i zasadami uzyskania usług specjalistycznych.

Prosimy wszystkich zainteresowanych o zapisywanie się na konsultacje w Wydziale Strategii i Rozwoju Miasta (Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, pl. Jana Pawła II 1, pok. 408, tel. 032/214-71-68, e-mail: sr@um.czechowice-dziedzice.pl) lub bezpośrednio w RIG w Katowicach (tel. 032/351-11-96).

Pierwsze konsultacje odbędą się 20 października. W przypadku braku chętnych do skorzystania z konsultacji, dyżur punktu nie odbędzie się. Zapraszamy więc do zapisywania się na konsultacje w dniu 20 października.

RIG Katowice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.