czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 19 października 2008
  • wyświetleń: 1390

Święto Gęsi w Starej Piekarni

Artykuł sponsorowany:

Już po raz piąty z okazji imienin Świętego Marcina Restauracja Stara Piekarnia zaprasza na wspólną biesiadę z "gęsiną" w roli głównej.

Święto Gęsi w Starej Piekarni


W tym wyjątkowy dniu, 10 listopada Restauracja Stara Piekarnia zacnych swych gości uraczy doskonałą Gęsią Świętomarcińską w towarzystwie dodatków i dań w rozmaitym guście przyrządzanych. Jako też podawanych napitków, grzańców, gorzałek i win znamienitych tego wieczoru na pewno nie zabraknie!

Zespół Yaroslav i duet akordeonowy Barbados muzyką i śpiewem atmosferę rozgrzeją. Utworami rodem z półwyspu bałkańskiego oraz tradycyjnymi, śląskimi przyśpiewkami wprowadzą wszystkich gości w doskonały nastrój.

Aby Gości do zabawy i wesołości namówić skecze i konkursy różnorakie prowadzić będzie śląski kabareciarz i wodzirej Paweł Polok.Każde zaproszenie bierze udział w losowaniu ciekawych i zaskakujących nagród, do wygrania będą m.in. żywe gęsi oraz szereg innych...

Zaproszenie dla dwóch osób - 300,00 zł
Zaproszenie dla 1 osoby - 180,00 zł
(w cenie: dwie gorące kolacje, deser, zimna płyta, karafka wina, sok, woda)

Rozpoczęcie imprezy godz. 19:00
Zabawa taneczna od 21:00- 1:00

Rezerwacje pod numerem tel. 0 691-44-17-20

Partonat medialny: Telewizja TVT


----------------------------

Restauracja Stara Piekarnia
Rynek 20
Pszczyna
Tel. (032) 449-17-20

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.