Wiadomości

  • 21 października 2008
  • wyświetleń: 2624

Czechowicka nauczycielka mianowana

17 października w siedzibie Starostwa Powiatowego w Bielsku–Białej odbyło się spotkanie z wyróżnionymi w tym roku nauczycielami i dyrektorami szkół prowadzonych przez samorząd Powiatu Bielskiego.

Spotkanie prowadziła Zofia Jonkisz pełnomocnik Zarządu ds. Oświaty, a wicestarosta Mirosław Szemla wręczył zaproszonym gościom dyplomy gratulacyjne i nagrody pieniężne.

- Głównym zadaniem każdego nauczyciela jest pielęgnowanie, rozwijanie, rozbudzanie i promowanie talentu, zdolności i umiejętności swoich uczniów. Wy to robicie w sposób niezwykle skuteczny, efektywny i bardzo dobry – zaakcentował wicestarosta M.Szemla.

W spotkaniu uczestniczyła przewodnicząca Komisji Edukacji, Kultury i Sztuki Rady Powiatu Anna Kielaszek, która również podkreśliła rolę nauczyciela w motywowaniu i inspirowaniu młodego pokolenia.

Nowo mianowany nauczyciel Zespołu Liceów z Czechowic–Dziedzic Joanna Czyż–Cieciak złożyła przed wszystkimi uroczyste ślubowanie. Zaproszonym gościom spotkanie umilił sympatyczny występ muzyczny uczennic z Liceum Ogólnokształcącego im. K.K.Baczyńskiego w Kozach Doroty Sikory, Anny Mirek i Patrycji Olearczyk pod opieką Dariusza Frąckiewicza.

Starostwo Powiatowe

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.