czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 25 października 2008
  • wyświetleń: 2443

Zjazd absolwentów liceum w sobotę

Jesień 2008 r. obfitować będzie dla absolwentów Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Czechowicach-Dziedzicach w niezwykłe przeżycia. Z okazji jubileuszu 60-lecia istnienia szkoły 25 października (sobota) odbędzie się Zjazd Absolwentów.

Reklama

Przewidywany program zjazdu:
14.00 – inauguracyjna msza św. w kościele p/w. Najświętszej Marii Panny Królowej Polski na Lesisku odprawiana przez księży absolwentów pod przewodnictwem ks. abp. Kazimierza Nycza.
16.00 – uroczysty koncert w kościele p/w. Najświętszej Marii Panny Królowej Polski
17.00 - przejście do budynku LO – zwiedzanie, spotkania koleżeńskie w klasach.

Obchody jubileuszu liceum uświetni również Wielki Bal Absolwentów, który odbędzie się 15 listopada 2008 r. w Dworku „Stara Cynkownia” w Czechowicach-Dziedzicach. Grono starych przyjaciół, szkolne wspomnienia, szampan i dobra muzyka gwarantują dobrą zabawę.

Absolwenci chętni do udziału w obchodach jubileuszu, proszeni są o potwierdzenie swojego przybycia oraz o dokonanie stosownych wpłat w celu uzyskania zaproszenia.

UM Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.