Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 listopada 2008
  • wyświetleń: 3943

Policja szuka kierowcy białego busa

Policja prosi o o kontakt świadków wypadku do którego doszło w dniu 28 października około godziny 15.00 w Czechowicach-Dziedzicach na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 1 z ulicą Wodną.

Wszystkich Świętych: Policyjny Znicz


Nieustalony dotąd kierowca białego busa o początkowych numerach rejestracyjnych „SB...” zmienił pas ruchu z prawego na lewy i zmusił kierującą oplem vectrą do gwałtownego hamowania. W rezultacie kobieta utraciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w barierę energochłonną, po czym wjechała do rowu. Tymczasem kierowca busa oddalił się z miejsca zdarzenia.

Świadków tego wypadku, a także osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o sprawcy zdarzenia drogowego z dnia 28 października br. prosimy o kontakt z Sekcją Dochodzeniowo-Śledczą Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ulicy Rychlińskiego 17, numer telefonu (033) 8121230, bezpośrednio z funkcjonariuszami prowadzącymi postępowania w tych sprawach pod numerami telefonów (033) 8121345, (033) 8121433 lub z najbliższą jednostką Policji - numery telefonów alarmowych – 997, 112.

aka / czecho.pl

KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.