Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 listopada 2008
  • wyświetleń: 3133

Czechowice: ceny mieszkań spadają

Po raz drugi wspólnie ze śląskim serwisem nieruchomości Mojelokum.pl przyglądamy się cenom mieszkań na czechowickim rynku nieruchomości i porównujemy z tendencjami w województwie.

Czechowice: ceny mieszkań spadają


W Czechowicach-Dziedzicach coraz taniej - w okresie jednego miesiąca mieszkania w naszym mieście potaniały o około 60 zł na metrze kwadratowym. W obowiązujących ofertach mieszkania w gminie możemy kupić w cenach 3000 zł za m kw. Oznacza to, że 60-metrowe "cztery kąty" możemy kupić już za około 180 tys. zł.

Tendencja spadkowa przeważa również w okolicznych miejscowościach - Tychach, Bielsku-Białej i Pszczynie. W tych trzech miastach za metr kwadratowy zapłacimy odpowiednio: 4000 zł, 3420 zł i 3190 zł. Lokale drożeją natomiast w Katowicach. W stolicy województwa za lokum 60-metrowe możemy zapłacić 252 tys. zł (4200 zł / m kw.).

Analiza rynku została przygotowana na podstawie ogłoszeń opublikowanych w serwisie mojelokum.pl target=_blank class=dodaj>Mojelokum.pl.

aka / czecho.pl

----------------------------------

Więcej:

www.biznes.czecho.pl/wiecej.php?action=pokaz&id=5618 class=dodaj>[2008-10-13] Raport wrześniowy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.