czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 18 września 2003
  • wyświetleń: 929

Autobus energetyczny

Reklama

23 września (wtorek), w ramach kampanii informacyjno-edukacyjnej, do Czechowic-Dziedzic zawita "Autobus energetyczny". Kampanie patronuje Krajowa Agencja Poszanowania Energii oraz Śląski Związek Gmin i Powiatów.

"Autobus energetyczny" zaparkuje na Placu 1 Maja przed Urzędem Miejskim.
Jest to mobilne centrum edukacyjno-informacyjne, które jeździ po gminach w całej Polsce, a eksperci prowadzący kampanię przedstawiają przykłady udanych przedsięwzięć energooszczędnych i ekologicznych, zachęcając do podejmowania podobnych inicjatyw na poziomie lokalnym.

"Autobus energetyczny" jest wyposażony w szereg pomocy dydaktycznych (sprzęt audiowizualny, obiekty i urządzenia demonstracyjne, część konferencyjną oraz biblioteczkę).

W bezpośrednich rozmowach z mieszkańcami naszego miasta eksperci centrum będą oferować nieodpłatną i aktualną wiedzę na temat nowoczesnych i dostępnych rozwiązań – baterie słoneczne, modele urządzeń i schematy energooszczędnych procesów przemysłowych itp.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.