Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 listopada 2008
  • wyświetleń: 1046

UM: Spotkanie dla przedsiębiorców

W dniu 27 listopada w Urzędzie Miejskim odbyło się spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców i osób rozpoczynających działalność gospodarczą, zorganizowane przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach przy współudziale Wydziału Strategii i Rozwoju Miasta Urzędu Miejskiego.

Licznie przybyłych na spotkanie przedsiębiorców przywitał burmistrz Marian Błachut, zachęcając do podejmowania innowacyjnych działań w dziedzinie gospodarki, następnie oddając głos prowadzącej - pani Marii Rogacz z Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.
Podczas spotkania przedsiębiorcy mieli możliwość zapoznania się z zasadami funkcjonowania i ofertą regionalnych punktów konsultacyjnych oraz możliwościami pozyskania funduszy pomocowych Unii Europejskiej na rozwój przedsiębiorstw. Poniżej zamieszczamy materiały, prezentowane podczas spotkania - www.czechowice-dziedzice.pl/www_2.0/download/materialy.zip target=_blank class=dodaj>pobierz.

Wszystkich chętnych zapraszamy na ostatnie w tym roku indywidualne konsultacje w ramach regionalnego punktu konsultacyjnego, które odbędą się 8 i 15 grudnia w godz. 9.00-12.00 w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach, Pl. Jana Pawła II 1, sala 003 (przyziemie). Zainteresowanych prosimy o kontakt z Wydziałem Strategii i Rozwoju Miasta (Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, pl. Jana Pawła II 1, pok. 408, tel. 032/214-71-68, e-mail: sr@um.czechowice-dziedzice.pl ) do piątku poprzedzającego dzień konsultacji, do godz. 15.00.

Źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach / www.czechowice-dziedzice.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.