czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 2 grudnia 2008
  • wyświetleń: 4511

Czechowice - wypadki na DK-1

Wypadek i dwie kolizje, cztery osoby ranne w tym jedna ciężko to bilans wczorajszego poranka na drodze krajowej nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach. Na kilka godzin wyłączono z ruchu jeden z pasów w kierunku Katowic w okolicy skrzyżowania z ulicą Lipowską.

Reklama

Do wypadku doszło około 7.20. Kierowca dostawczego volkswagena T4 na łuku drogi zjechał na pas rozdzielający jezdnie i utracił panowanie nad pojazdem. Uderzył w tył jadącego drugim pasem peugeota 307. W wyniku zderzenia kierowca peugeota wjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo.

Kierowca i pasażerka peugeota zostali uwięzieni w pojeździe i aby wydostać poszkodowanych konieczna była interwencja strażaków. 25-letnia pasażerka peugeota doznała rozległych, wielonarządowych obrażeń i w stanie ciężkim przewieziono ją do szpitala. Do szpitala z licznym złamaniami trafił także 24-letni kierowca peugeota oraz pozostali uczestnicy wypadku – kierowca i dwaj pasażerowie volkswagena, którzy doznali niegroźnych obrażeń ciała.

Około 11.00 na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 1 z ulicą Lipowską w Czechowicach-Dziedzicach doszło do dwóch kolizji z udziałem czterech pojazdów. Na szczęście ich uczestnicy odnieśli niegroźne obrażenia ciała.

KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.