czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 4 grudnia 2008
  • wyświetleń: 3225

Miasto liczy na ponad 2 mln dotacji

Gmina Czechowice-Dziedzice złożyła wnioski o dofinansowanie dwóch inwestycji: budowy nowego gmachu miejskiej biblioteki i remontu Miejskiego Domu Kultury.

Miasto liczy na ponad 2 mln dotacji
MDK - wizualizacja


W związku z wcześniejszym zgłoszeniem przez Gminę Czechowice-Dziedzice wniosków w ramach konkursu dla działania 4.1 Infrastruktura Kultury Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 projektów dotyczących budowy nowego gmachu Miejskiej Biblioteki Publicznej i remontu Miejskiego Domu Kultury, w dniu 02.12.2008 r. złożone zostały w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego wnioski do Programu Operacyjnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Promesa” o dofinansowanie wkładu własnego wymaganego przy realizacji projektów unijnych, dla projektów pn. „Budowa budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Niepodległości w Czechowicach-Dziedzicach” i dla projektu „Przebudowa Miejskiego Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach”.

Wartość wnioskowanego dofinansowania w przypadku budowy biblioteki wynosi 1 600 000,00 zł, natomiast w przypadku remontu Miejskiego Domu Kultury 500 000,00 zł. Przewidywany termin rozstrzygnięcia konkursu – luty 2009 r.

Źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach / www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.