czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 6 grudnia 2008
  • wyświetleń: 629

Dopłaty do materiału siewnego

Agencja Rynku Rolnego informuje, że od 1 grudnia 2008 r. do 15 lutego 2009 r., można składać wnioski o przyznanie dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany mający charakter pomocy de minimis w rolnictwie. W powyższym terminie dopłatami objęte są: zboża ozime (wysiane w okresie od 1 lipca do 30 listopada 2008 r.).

Reklama

Dopłaty do materiału siewnego


Stawka dopłaty do 1 ha powierzchni gruntów ornych obsianych materiałem siewnym kategorii elitarny lub kwalifikowany wynosi: 100 zł – w przypadku zbóż i mieszanek zbożowych.
Aby uzyskać dopłatę do zużytego materiału siewnego należy zachować minimalny wysiew, na 1 ha powierzchni gruntów ornych, określony dla danego rodzaju zboża.
UWAGA – nowy wzór wniosku

Szczegółowe warunki udzielania dopłat, nowy formularz wniosku oraz instrukcja wypełniania wniosku dostępne są na stronie internetowej www.arr.gov.pl

Źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach / www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.