czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 9 grudnia 2008
  • wyświetleń: 1843

Co się czyta w naszym urzędzie?

Za kilka dni dowiemy się kto zakupi i dostarczy prasę do Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach. Międzyczasie przyjrzeliśmy się liście tytułów, które trafiają do rąk urzędników w naszej gminie.

Reklama

Na liście gazet i czasopism, po które sięgają czechowiccy urzędnicy, znalazło się 46 tytułów. Najbardziej poczytną prasą jest "Rzeczpospolita", którą UM chce zamówić w 13 egzemplarzach. Do dziewięciu biur trafia pismo samorządowe "Wspólnota", a do siedmiu "Gazeta Prawna". Nieco mniejszą popularnością cieszą się: "Gazeta Czechowicka" (5 sztuk), "Gazeta Samorządu i Administracji" (4 sztuki) i "Gazeta Sołecka (3 sztuki).

Na liście tytułów dominują przede wszystkim pisma prawne i samorządowe dotyczące finansów publicznych oraz planowania przestrzennego. W wykazie pojawiły się też dwa czasopisma komputerowe; jest także kilka periodyków, m.in.: "Forbes", "Aura", a także miesięcznik "Świat problemów".

O tym, kto dostarczy w 2009 roku do Urzędu Miejskiego powyższe czasopisma dowiemy się 12 grudnia, kiedy zostaną odczytane oferty.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.